top of page

VePuan

VePuan, işletmeler ve kullanıcılar için entegre bir mobil çözüm sunarak, Vega Şefim ile tam entegrasyon, mobil ödeme kolaylığı, çoklu şube desteği ve anlık puan eşitleme gibi temel özellikleri bir araya getiriyor. Gruplara, kulüplere ve ürünlere özel puan tanımlama, kampanya oluşturma ve benzersiz karekod sistemi ile müşterilere interaktif bir alışveriş deneyimi sunarken, detaylı raporlama, iş başvuru imkanları ve harita üzerinden şube bilgileri ile işletmelerin yönetimini kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve inovatif yapısıyla VePuan, müşteri sadakatini artırarak işletmelerin büyümesine ve kullanıcıların alışveriş deneyimine değer katar.me ve Puan Sistemi - İş, Eğlence, ve Harcamalarda Tek Adres!

VePuan Neler Yapar

Puan Kazan, Harca, Eğlenceye Yolculuk!

01

Tam Entegrasyon

Vega Şefim ile tam entegre çalışan VEPUANAPP, işletmelerin sanal pos ile bakiye yükleme, ayrıntılı raporlama, gruplara, kulüplere ve ürünlere özel puan tanımlama gibi yönetim işlemlerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlar.

1.png
3.png

03

Çoklu Şube Desteği

İşletmeler, VePuan sayesinde çoklu şube yönetimini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Puanları merkeze anlık eşitleme özelliği ile tüm şubeler arasında eşit dağılım sağlanabilir.

02

Mobil Ödeme Kolaylığı

Kullanıcılar, uygulama üzerinden Sanal Pos ile güvenli ödemeler yapabilir, öne çıkan ürünleri keşfedebilir ve çeşitli kampanyalardan faydalanabilirler. Ayrıca, benzersiz karekodlar sayesinde ödeme esnasında puan kazanabilir veya harcayabilirler.

2.png
4.png

04

İş ve Kariyer Fırsatları

Kullanıcılar, uygulama üzerinden iş olanaklarını görebilir, CV oluşturup başvuruda bulunabilirler. Ayrıca, istek ve şikayetlerini iletebilir, firma ile iletişim kurabilirler.

VePuan Özellikleri

VePuan, Vega Şefim ile entegre çalışan, mobil ödeme kolaylığı sağlayan, çoklu şube desteği sunan ve anlık puan eşitleme özelliğine sahip bir uygulamadır. Gruplar, kulüpler ve ürünler için özel puan tanımlama, kampanya oluşturma, benzersiz karekod sistemi ve detaylı raporlama gibi özellikleri içerir. Ayrıca, iş başvuruları, sosyal çevre içinde grup katılımı ve harita üzerinden şube bilgileri gibi kullanıcı dostu özellikleri ile hem işletmelere hem de kullanıcılara geniş olanaklar sunar.

1

Tam Entegrasyon

2

Mobil Ödeme Kolaylığı

3

Çoklu Şube Desteği

4

Anlık Puan Eşitleme

5.png
7.png

9

Video İçerik Oluşturma

10

İş Başvuru ve Kariyer Fırsatları

11

İstek ve Şikayet Yönetimi

12

Harita Üzerinden Şube Bilgileri

5

Özel Puan Tanımlama

6

Kampanya Oluşturma

7

Benzersiz Karekod Sistemi

8

Detaylı Raporlama

9.png
8.png

13

Hesap Ayarları ve Grup Takibi

14

Güvenli 3D Ödeme Sayfası

15

Sosyal Çevrede Grup Katılımı

16

Filtreleme ve Kullanıcı Bildirimleri

6.png

Neden VePuan?

  • Entegre ve Kapsamlı Çözüm: VEPUANAPP, Vega Şefim ile entegre çalışarak işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Sanal pos özelliği, çoklu şube desteği ve anlık puan eşitleme gibi özellikler, işletmelerin etkili bir şekilde yönetimini sağlar.

  • Özel Puan ve Kampanya Olanakları: Gruplar, kulüpler ve ürünler için özel puan tanımlama, kampanya oluşturma ve benzersiz karekod sistemi ile müşterilere özel ve interaktif alışveriş deneyimleri sunar. Bu özellikler, müşteri sadakatini artırır ve satışları teşvik eder.

  • Kullanıcı Dostu ve İnovatif: VEPUANAPP, mobil ödeme kolaylığı, detaylı raporlama, iş başvuru imkanları ve harita üzerinden şube bilgileri gibi kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkar. İnovatif yapısıyla işletmelerin ve kullanıcıların ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunar.

Detaylı bilgi ve demo talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page